Akcja Honorowego Krwiodawstwa „Podziel się krwią” w SLO7 i SG55!!!

W ostatnią środę odbyła się w naszym liceum Akcja Honorowego Krwiodawstwa. Zbiórka krwi możliwa była dzięki współpracy z radną Moniką Wiśnioch (inicjatorka akcji), Panią Burmistrz Dzielnicy Wola Urszulą Kierzkowską oraz Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie, którego zespół medyczny pobierał krew od dawców. Zbieraliśmy krew dla małych pacjentów szpitala przy ul. Działdowskiej. Dzięki Państwa chojności udało się zebrać około 7 litrów krwi. Dziękujemy wszystkim osobom, które zgłosiły chęć oddania krwi, wszystkim dawcom, Urzędowi Dzielnicy Wola, Regionalnemu Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie, partnerom medialnym oraz uczniom naszego liceum i gimnazjum, którzy dzielnie pomagali przy orgaznizacji i przeprowadzeniu akcji.

Zapraszmy na kolejną zbiórkę, która odbędzie się 15 czerwca 2011 (środa)!!!