Studniówka 2019!

Poloneza czas zacząć!

 

Tuż przed feriami i mniej więcej sto dni do matury, klasa 3 LO mogła cieszyć się swoim ostatnim balem w liceum. Nasza studniówka odbyła się w przepięknym lokalu przy ulicy Spokojnej 5.

Oj spokojnie nie było! Tańce, hulanki i swawole trwały do samego rana. Zaczęło się tradycyjnym polonezem – tym razem przygrywał nam sam Ogiński! Po pięknie odtańczonym „chodzonym” głos zabrał dyrektor i wychowawca klasy, którzy oprócz życzeń zdania matury i dostania się na upragnione studia, życzyli także szampańskiej zabawy i wyrazili smutek, ze taka fajna klasa kończy powoli swoją przygodę z siódemką. Po lampce szampana rozpoczęła się zabawa!

O północy, jak co roku, wjechał przepyszny tort z logo „Siódemki”. Wprowadziliśmy jednak zupełnie nową, świecką tradycję! Każdy z uczniów mógł ukroić swój kawałek tortu, symbolicznie odcinając od szkoły to, co z niej dla siebie wyniósł.

Chcemy również podziękować kierownictwu i pracownikom restauracji Spokojna 5 za przepyszne jedzenie i świetnie przygotowaną salę na nasz bal.