VII Żoliborski Konkurs Kościuszkowski

22 października odbyła się VII edycja Konkursu Kościuszkowskiego organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 267 im. Juliusza Słowackiego. W tym roku cztery czteroosobowe drużyny, z czterech różnych szkół podstawowych: Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego, Szkoła Podstawowa nr 92 im. Jana Brzechwy, Szkoła Podstawowa nr 68 im. Artura Oppmana, a także po raz pierwszy Społeczna Szkoła Podstawowa Fundacji AlterEdu.

Uczestnicy zmagali się z wieloma wyzwaniami: poza odpowiedziami na pytania na temat samego Tadeusza Kościuszki oraz insurekcji kościuszkowskiej musieli wykazać się sprytem, zmysłem technicznym, szybkością, dokładnością, delikatnością, a także celnością.

Każdy zespół robił, co mógł, aby wygrać tegoroczna edycję i wszyscy spisali się bardzo dobrze. Wyniki konkursu już niebawem.

Po raz trzeci uczniowie naszego liceum wspierali organizatorów, stojąc na punktach kontrolnych i zlecając zadania uczestnikom konkursu.

Uczestnikom gratulujemy zaciekłej rywalizacji i razem z nimi z niecierpliwością czekamy na wyniki konkursu. Dziękujemy uczniom klasy II LO, za wspaniałe pełnienie obowiązków na punktach gry.