100 dni przed maturą

Matura coraz bliżej. Trzy miesiące przed tym wydarzeniem przychodzi inne – dużo weselsze! W tym roku trzecia klasa zorganizowała wspaniałą studniówkę 24 stycznia w znakomitej restauracji Limba (przy SGGW).

Oczywiście tradycyjnie rozpoczęliśmy zabawę polonezem. Uczniom bezbłędnie udało się wykonać przepiękny i niełatwy układ przygotowany przez panią Sarę. Brawom i zachwytom nie było końca.

Po płomiennych przemówieniach Wychowawczyni Agaty Gołaj i Dyrektora Piotra Kostrzyńskiego mogliśmy rozpocząć szampańską zabawę.

W sali jadalnej czekały na nas uginające się pod ciężarem przekąsek, napojów i deserów stoły, a Panie Kelnerki uwijały się, jak w ukropie, aby podać wszystkim głodnym ciepłe dania. Furorę zrobiła niesamowita czekoladowa fontanna – prezent od Pana Dyrektora.

Na przestronnym i wspaniale udekorowanym parkiecie bawiliśmy się przy dobrej muzyce – tej nowszej i tej starszej, polskiej i zagranicznej. Były rytmy latino, rock’n’roll, hip hop, twist, disco i wiele, wiele innych, a wszystko to wśród dymów, laserów i kolorowych świateł.

Bardzo serdecznie dziękujemy Rodzicom uczniów klasy III, dzięki którym ta studniówka mogła się odbyć. Szczególnie dziękujemy Tacie Natalki, Rodzicom Janka , Franka oraz Mateusza.

 

 

foto. Bartosz Kozal