Planszówki na narodowym!

W tym roku po raz trzeci naski uczniowie będą wolontariuszami podczas tej imprezy. Aby pomagać, musieli przejść specjalne szkolenie dla wolontariuszy, które odbyło się w naszej szkole 7 i 8 października w ramach współpracy ze stowarzyszeniem „Rozwiń się”.

W tych dniach na terenie szkoły pojawiło się ogółem ok. 100 uczniów z warszawskich szkół, którym przyglądali się zarówno prowadzący warsztaty jak i tzw. Liderzy – wolontariusze z dużym doświadczeniem.

Nie wszyscy przeszli tę próbę… Niektórzy muszą jeszcze popracować nad doskonaleniem swoich umiejętności takich jak: dobra organizacja pracy, sprawne wykonywanie poleceń, komunikacja, dobra dykcja i formułowanie jasnych wypowiedzi oraz przekazywanie instrukcji dotyczących zasad gier.

Gratulujemy tym, którzy przeszli eliminacje: Igorowi z 2LO, Mai i Jackowi z 2G oraz Naszym najmłodszym wolontariuszom z klasy 7 – Jankowi i Antkowi.

Wszystkich zapraszamy do odwiedzenia Stadionu Narodowego, by znaleźć tym razem coś dla ducha i intelektu, i… spotkać Naszych Uczniów – wolontariuszy.

Kolejna edycja Planszówek na PGE Narodowym odbędzie się 21 października 2017 roku.

W programie:

  • – wielka wypożyczalnia gier,
  • – strefa dla dzieci,
  • – gry familijne i dla wymagających graczy,
  • – nowości i prototypy,
  • – stoiska wydawców,
  • – turnieje.
  • Serdecznie zapraszamy!

p. Margo

nauczyciel SPFAE, SG55 i SLO7 oraz członek zarządu Stowarzyszenia „Rozwiń się”